Film Švýcarská veřejná doprava

CEDOP DVD Švýcarská veřejná doprava

Po vydání úspěšných publikací Příměstská železnice – páteř veřejné dopravy v aglomeracích a Rychlá železnice i v České republice vydalo Centrum pro efektivní dopravu film Švýcarská veřejná doprava.

Film je dlouhý 50 minut, rozdělený do několika kapitol s českým i anglickým komentářem.

V jednotlivých kapitolách se seznámíme s cestováním po Švýcarsku na jednu jízdenku tzv. General Abo (GA), Curyšským nádražím – nejfrekventovanějším nádražím v Evropě, dále se zaměříme na příměstskou železnici, projekt „Bahn 2000“, na stavbu nových alpských tunelů (Gotthard a Loetschberg), švýcarskou dopravní politiku, seznámíme se s vizí rozvoje dopravní infrastruktury v projektu „Bahn 2030“ a městskou hromadnou dopravu.

Cílem filmu je informovat odbornou veřejnost, představitele státní správy i samosprávy o švýcarském dopravním systému. Film rozhodně nesmí chybět žádnému fandovi železnice a veřejné dopravy.

DVD můžete zakoupit v eShopu ŽelPage nebo u vybraných partnerů za cenu 199 Kč včetně DPH.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>